День захисту дітей відзначали усім кварталом

День захисту дітей відзначали усім кварталом
3 июня 2015 года.

Міжнародний День захисту дітей святкували не лише в центральній частині району і міста. У органів самоорганізації населення - квартальних комітетів Дніпровського району склалася добра традиція відзначати дитячі свята усім кварталом. Концертну програму та розваги створюють самі жителі. Кожного разу свято приходить у на нову вулицю квартального комітету або у двір ОСББ.

Веселі конкурси, солодкі подарунки, можливість гарно провести час та проявити свої таланти збирають малечу звідусіль.

Кожен прагне здивувати! Таку гарну та добру традицію, без зайвих офіційних промов, започаткував профільний відділ виконавчого комітету Дніпровської районної у місті ради за підтримки депутата Херсонської обласної ради Артема Кияновського. «Якщо ми можемо створити свято для дітей - ми зобов'язані це роботи! Діти - це наше майбутнє і коли вони підростуть, вони так само будуть творити свято для своїх дітей», - говорить Артем Олександрович і разом з громадою Дніпровського району втілює свої слова в життя.

Квартальний комітет №2 на чолі з Надією Ядлось влаштував веселе свято для малечі, що мешкає у мікрорайоні так званої у народі Воєнки. Свято вдалося по - родинному тепле. Все робили разом із дітьми: з самого ранку прикрашали дитячий майданчик яскравими кульками та стрічками, організували виставку малюнків, підготували цікаву концерту програму. І свято розпочалося! Сольне виконання пісень, бальні танці, номери художньої самодіяльності, вірші - це все силами наймолодших мешканців кварталу!

Веселі клоуни та пірати, естафети для дітей та дорослих, солодкі подарунки і смачне морозиво і багато щирих посмішок. Вітаючи дітей зі святом, усі присутні дорослі бажали щоб було мирним небо і лунав веселий дитячий сміх на вулицях рідного кварталу та нашого міста!

Виконавчий комітет Дніпровської районної у м. Херсоні ради висловлює вдячність організаторам свята - активу квартального комітету №2 (голова Надія Василівна Ядлось) та депутату Херсонської обласної ради Артему Кияновському за постійну підтримку місцевих ініціатив.

Оксана Гузь, виконавчий комітет
Дніпровської районної у м. Херсоні ради

Новости по теме
Комментарии (0)

Новости

ХДАУ