ДБР перевіряє закупівлю лісу херсонською виправною колонією


23 января 2019 года.

У Державному бюро розслідувань зацікавилися закупівлями установи на Херсонщині.

Постанову по справі виніс Мелітопольський міськрайонний суд Запорізької області.

Досудовим розслідуванням встановлено, що державна установа "Голопристанська виправна колонія (№7)" і ПП "Югакваторг" в грудні 2018 року уклали два договори на поставку дров хвойних порід - в кількості 267,337 м3 на загальну суму 266000 гривень.

Згідно двох платіжних доручень, за рішенням посадових осіб вищезгаданого виправного закладу, на рахунок постачальника були перераховані грошові кошти на суму 199 995 гривень та 66005 гривень відповідно. У Книзі складського обліку зазначено, що виправний заклад отримав дрова 13 і 20 грудня 2018 року відповідно. Однак, станом на 9 січня 2019 року фактично обсяг товару на складі колонії становив 61,95 м3.

У мелітопольському територіальному управлінні Державного бюро розслідувань, в юрисдикції якого знаходиться Херсонська область, припускають, що службові особи "Голопристанської виправної колонії (№7)" могли привласнити близько 200 тисяч гривень. Відкрито кримінальне провадження за статтею 191 КК України ( "Привласнення, розтрата майна або заволодіння ним шляхом зловживання службовим становищем"). У колонії і офісі підрядника пройдуть виїмки документів по цих закупівлям/продажу.

Нагадаємо, Державне бюро розслідувань фактично розпочало діяльність в кінці листопада 2018 року. Цей орган повинен займатися розслідуванням найбільш гучних кримінальних справ щодо державних діячів і з часом повинен забрати функції досудового слідства у прокуратури.

 

Новости по теме
Комментарии (0)

Новости

чаплинка