Четвертий день поспіль на адміністративному кордоні з Кримом виникають проблеми з пропускними операціями


30 апреля 2016 года.

Четвертий день поспіль на адміністративному кордоні з Кримом виникають проблеми з пропускними операціями.

Вчора, громадяни, які намагались потрапити на своїх автомобілях в Крим через контрольний пункт в'їзду-виїзду «Каланчак», змушені були чекати більше трьох годин, а сьогодні вночі проблеми з пропуском і на контрольному пункті в'їзду-виїзду «Чонгар».

Російські контрольні служби, розташовані навпроти контрольного пункту в'їзду-виїзду «Чонгар», з 01.00 обмежили пропуск транспортних засобів з материкової частини України в бік Криму. За годину вони пропускають один-два автомобіль. Через це, перед контрольним пунктом виникла черга близько 100 машин.

Нагадуємо, що проблеми з пропуском транспортних засобів на тимчасово окуповану територію АР Крим почались з 27 квітня 2016 року. За інформацією громадян України, які перетинали адмінмежу з АР Кримом, це сталось через нестабільну роботу митної електронної бази даних окупаційних контрольних служб.

На даний час немає черг і стабільно працюють контрольні пункти в'їзду-виїзду «Каланчак» та «Чаплинка».

Прикордонники Херсонського та Бердянського загону попереджають подорожуючих в бік АР Крим про можливі незручності. Громадянам радимо врахувати дану інформацію, завчасно планувати маршрути руху та по можливості, обирати контрольний пункт в'їзду-виїзду де пропуск здійснюється в постійному режимі.

Теги: крим
Новости по теме
Комментарии (0)

Новости

шипшина