Братам Кальченко повідомили про підозру в замовлені вбивства Ігоря Пащенка

Братам Кальченко повідомили про підозру в замовлені вбивства Ігоря Пащенка
13 ноября 2020 года.

Сьогодні слідчі обласного главку поліції повідомили про підозру двом херсонцям в організації замовного вбивства. Поліція клопотатиме перед судом про їх безальтернативний арешт.

Як повідомив начальник поліції Херсонщини Олександр Прокудін, у гучній справі про замовне вбивство відомого херсонського бізнесмена Ігоря Пащенка з'явилися нові підозрювані - це відомі у кримінальному середовищі міста рідні брати, віком 36 та 43 роки.

За даними МОСТа, це брати Дмитро та Сергій Кальченки.

Сьогодні працівники слідчого управління повідомили братам про підозру в організації замовного вбивства. Слідчі та прокурори вже звернулись з клопотанням в Херсонський міський суд з метою обрання підозрюваним запобіжних заходів у вигляді тримання під вартою. Досудове розслідування резонансного злочину триває. Основним завданням слідства, наразі, є встановлення замовника вбивства.

Як повідомлялося, 11 листопада поліцейські Херсонщини в м. Дніпро затримали підозрюваного в посередництві між замовником та виконавцями замовного вбивства навесні 2018 року херсонського бізнесмена Ігоря Пащенко

кальченкокальченко

Нагадаємо, що брати Кальченки стали відомі широкому колу херсонців пілся того, як один из них погрожував судді, а потім став підозрюваним у справі про підпал будинку суддів. 

У 2016 році братів Кальченків судили за напад на журналіста у Миколаєві, але пізніше вони вирішили питання з жертвою полюбовно. 

Ігоря Пащенка вбили у квітні 2018 року.

Новости по теме
Комментарии (0)

Новости

пап