Блогер заявив, що херсонський "Правий сектор" пообіцяв організувати йому повістку через критичний матеріал

Блогер заявив, що херсонський
17 апреля 2015 года.

Екс-журналіст інтернет-видання "Херсонські вісті" Євген Приходько повідомив, що йому погрожував координатор "Правого сектора Херсон" Дмитро Семен через матеріал журналіста від 15 квітня "Хто поверне "Правий сектор" у правове поле?". У матеріалі йдеться про те, що "Правий сектор" порушує законодавство України, пересуваючись по Херсону на машині без номерних знаків.

Про це повідомляє "Інститут масової інформації".

За словами Приходька, координатор "Правого сектору" пригорозив йому, що посприяє тому, аби журналіста мобілізували, коли той повернеться до України з Польщі.

"Написав мені сьогодні (16 квітня - ред.) в приватні повідомлення координатор "Правого Сектора Херсон" Дмитро Семен. Учасник руху обурений моїм вчорашнім матеріалом про те, що машина організації порушує ПДР, пересуваючись по Херсону без номерів", - написав журналіст на своїй сторінці у Фейсбук.

Приходько вважає, що оцінку таким діям мають дати правоохоронні органи. "Однак, як кажуть в самому "ПС", вони "порішали" це питання з ДАІ. Тепер, як я зрозумів, вирішили "повирішувати" це питання зі мною - якимись міфічними повістками на кордоні або в аеропорту, роботою водієм у самого керівника херсонського осередку і т.д. Активіст "ПС" комусь віддає команди, щоб в СБУ був якийсь запит по мені... Пораду цю потрібно прийняти хоча б в ключі того, що мова йде про матеріал в ЗМІ", - зазначив Приходько.

Новости по теме
Комментарии (0)

Новости