Благодійний фонд депутата Херсонської облради дарує продуктові набори


3 декабря 2018 года.

Благодійний фонд заступника голови Херсонської обласної державної адміністрації, депутата обласної ради Євгена Рищука подарував продуктові набори 35 сім'ям з села Преображенка Каланчацького району.

Про це повідомляє спостерігач Громадянської мережі ОПОРА.

Таку інформацію оприлюднив представник Благодійного фонду Євгена Рищука Олександр Салецький на своїй сторінці в Фейсбуці.

До публікації додається лист-подяка депутату обласної ради Євгену Рищуку від 35 сімей, які отримали продуктові набори. Лист підписаний головою ветеранської організації села Преображенка Каланчацького району, який знаходиться в межах 186-го виборчого округу.

У коментарі ОПОРІ Євген Рищук підтвердив інформацію про те, що він буде балотуватися на виборах Верховної Ради по 186 округу від "Блоку Петра Порошенка "Солідарність".

Відзначимо, що в 2015 році Євген Рищук пройшов від цієї ж політичної сили в Херсонську обласну раду, а з травня 2017 року почав виконувати обов'язки заступника голови ХОДА.

Як зазначає радниця з юридичних питань Громадянської мережі ОПОРА Ольга Коцюруба, діяльність благодійних фондів не підпадає під дію виборчого законодавства.

"Саме тому доволі поширеною схемою прихованого підкупу виборців є діяльність благодійних фондів. Виборча кампанія ще не розпочалася проте діяльність благодійних фондів з чіткою прив'язкою до імені кандидата вже запущена, таким чином можна прогнозувати, що фонд активно діятиме і в межах виборчого процесу".

Теги: рищук
Новости по теме
Комментарии (0)

Новости

c8
пап