Бізнесменам Херсонщини повернули 652 мільйона гривень ПДВ


22 ноября 2018 года.

За 10 місяців 2018 року завдяки дієвому функціонуванню Електронного реєстру автоматичного відшкодування ПДВ, процес повернення бюджетних коштів платникам став максимально прозорим. Як повідомили фахівці управління податків і зборів з юридичних осіб Головного управління ДФС у Херсонській області Автономній Республіці Крим та м. Севастополі до реєстру відшкодування ПДВ включено 367 заяв на загальну суму 844,2 млн. гривень.

З початку року 72 бізнесмена області отримали 652 млн. грн. бюджетного відшкодування ПДВ на рахунки платників у банках. Це на 60,5 млн. грн. більше, ніж торік. По 17 суб'єктам господарювання упереджено або відмовлено в бюджетному відшкодуванні ПДВ на суму 3,6 млн. гривень.

Майже 86,4 відсотків заявленої кожного місяця сум ПДВ перевіряється та узгоджується в результаті проведення камеральних перевірок та повертається на розрахунковий рахунок платника в 30 денний термін.

Відповідно до статті 200.7.3 Податкового кодексу України Електронний реєстр автоматичного відшкодування ПДВ не має обмеженого доступу, він є публічним і відкритим.

Теги: налоги
Новости по теме
Комментарии (0)

Новости