Бізнес Херсонщини сплатив понад 513 мільйонів гривень до державного бюджету
За два місяці 2020 року суб'єкти господарювання та громадяни Херсонщини спрямували до державного бюджету 513,1 млн. грн. податків і зборів. У порівнянні з відповідним періодом попереднього року показник збільшився на 1,5 відс., що у грошовому еквіваленті складає 7,7 млн. гривень.
Найбільшу суму податків і зборів у розмірі 309,7 млн. грн до державного бюджету надійшло від платників податків Херсонського управління ГУ ДПС у Херсонській області, Автономній Республіці Крим та м. Севастополі. Це на 2,8 млн. грн. більше ніж за аналогічний місяць 2019 року.
Наступними по розміру внесків стали платники Новокаховського управління, які внесли 158,1 млн. грн. податків і зборів, що на 0,6 млн. грн. перевищило минулорічний показник.
У свою чергу суб'єкти господарювання Генічеського управління сплатили 45,3 млн. грн. податків до державного бюджету. Порівняно з даними за січень - лютий 2019 року, цьогорічна сума збільшилася на 4,3 млн. грн. податків і зборів.
- «Роздрібний» акциз поповнив місцеві бюджети Херсонщини на 32 мільйони гривень
- Херсонські підприємці збільшили на 45 мільйонів гривень сплату єдиного податку
- Завдяки втручанню прокуратури із незаконного використання вилучено земельну ділянку вартістю понад 1 млн грн
- Бізнес Херсонщини перерахував 9,8 мільйонів гривень на екобезпеку
- Медичні заклади Херсонщини готові до підписання угод з НСЗУ
- Виконком міськради виділив понад 3 мільйони гривень на реконструкцію колектора у мікрорайоні Таврійський
- Павло Павліш подав правки до законопроекту про обіг земель, які мають захистити аграріїв Херсонщини
- На оцифровку документів Державного архіву Херсонської області планують витратити майже 2 млн. грн
- У Херсоні пройде акція "Спільне бажання мільйонів сердець збудує щасливу країну"
- Маки к 9 мая стоили бюджету области 2 920 гривен
- Просмотров: 527
- 0
- 0