Бізнес Херсонщини обурений, що ЄС не визнає українські сертифікати

Бізнес Херсонщини обурений, що ЄС не визнає українські сертифікати
16 октября 2020 года.

Херсонські підприємці вважають, що Євросоюз повинен визнати українську сертифікацію продукції. Про це сказав генеральний директор науково-виробничого підприємства «5 Element» Володимир Білий під час публічної консультації, яку організував Центр спільних дій спільно з офісом віцепрем'єрки з питань європейської та євроатлантичної інтеграції та Міністерством розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства 15 жовтня.

«Ми торгуємо з Європою. Але є одне важливе питання. Чому їхні протоколи випробувань визнаються нами, а наші - ні. Чому досі наші наші лабораторії не сертифіковані?», - обурився підприємець.

На його думку, українська продукція є в рази якіснішою, оскільки місцеві фермери використовують менше хімічних домішок.

«Я вам скажу так про пестициди-гербіциди. У нас їхнє навантаження на гектар в Україні становить 2,3-2,5 кг, а в Європі - 4,6-5 кг. І вони (ЄС - ред.) кажуть: «Ви зменшіть і ми зменшимо». Так європейським виробникам слід спершу до наших стандартів дійти», - зазначив Білий.

Позиції бізнес-спільноти Херсонщини, висловлені під час публічної консультації, будуть використані урядом для формування української переговорної позиції для модернізації угоди про асоціацію з ЄС.

Новости по теме
Комментарии (0)

Новости

пап