Більше 2 тисяч проектів землеустрою на Херсонщині не погоджують


20 декабря 2018 года.

Від початку нинішнього року на розгляд експертів Головного управління Держгеокадастру у Херсонській області з різних областей України надійшло 6943 проекти землеустрою щодо відведення земельних ділянок.

Наразі перевірено 99% від їх загальної кількості - 6858 проектів, з яких 4483 (65%) отримали позитивний висновок експертів.

Через суттєві зауваження фахівці не погодили 2375 проектів землеустрою (35%). Ще 85 проектів перебувають у роботі.

Натомість на погодження до інших областей структурні підрозділи Головного управління Держгеокадастру у районах та містах Херсонської області направили 6955 проектів землеустрою щодо відведення земельної ділянки, в тому числі 4742 проектів (68%) надійшло безпосередньо від землевпорядних організацій через електронний портал e.land.gov.ua.

Цього року вже опрацьовано 6813 проектів (98%), ще 142 примірники проектної документації залишається на розгляді у експертів інших областей.

Довідково.
Постановою Кабінету Міністрів України від 31 серпня 2016 року №580 «Деякі питання реалізації пілотного проекту із запровадження принципу екстериторіальності погодження проектів землеустрою щодо відведення земельної ділянки територіальними органами Державної служби з питань геодезії, картографії та кадастру» затверджено тимчасовий порядок взаємодії між територіальними органами державної служби з питань геодезії, картографії та кадастру на період реалізації пілотного проекту із запровадження принципу екстериторіальності погодження проектів землеустрою щодо відведення земельної ділянки територіальними органами Державної служби з питань геодезії, картографії та кадастру під час погодження проектів землеустрою щодо відведення земельної ділянки.
Розгляд та погодження або відмова в погодженні проектів землеустрою здійснюється працівниками територіальних органів Держгеокадастру, які вибрані за принципом випадковості системою електронного документообігу.

Новости по теме
Комментарии (0)

Новости