Бездротові навушники Apple AirPods VS Samsung Galaxy Buds: що краще?


23 февраля

Бездротові навушники - невіддільна частина сучасного ритму життя. Найбільш популярними з них є Apple AirPods і Samsung Galaxy Buds. Спробуємо розібратися, чому вони такі популярні та чим відрізняються між собою.

Ціна

наушники

Ціна на наушники Самсунг в середньому вдвічі нижча, ніж на AirPods. Попри це, обидва варіанти мають попит, тому магазини часто пропонують на них знижки. Наприклад, сьогодні моделі обох брендів можна придбати за вигідною ціною у магазинах мережі «Ельдорадо».

Дизайн

Більшість навушників AirPods - це вставні моделі, а Galaxy Buds - вакуумні. Оскільки вакуумні повністю закривають слуховий прохід, то ризик того, що вони випадуть, значно менший, ніж у вставних. Крім того, вакуумні моделі забезпечують пасивну ізоляцію від звуків зовнішнього середовища.

Кейс

Кейси обох виробників дуже схожі між собою:

  • мають вбудований акумулятор, тому одночасно є і зарядними пристроями;
  • оснащені магнітами для надійної фіксації навушників;
  • підтримують функцію заряджання бездротовим способом через смартфон.

Зарядки від кейса вистачає приблизно на 3 повних робочих цикли для AirPods і 2 - для Galaxy Buds.

Час роботи

Час роботи навушників залежить від того, як вони використовуються: для прослуховування музики, для розмов, з використанням додаткових опцій і т. д. В середньому AirPods можуть працювати 4-5 годин без підзарядки, а Galaxy Buds - 5-6.

Якість звуку

Якість звуку - доволі суб'єктивний показник. Загалом моделі обох брендів звучать приблизно однаково, але Galaxy Buds мають більше можливостей для налаштування звуку. Крім того, завдяки ефекту занурення у звуковий простір їх пасивна ізоляція робить прослуховування музики комфортнішим.

Функціонал

Загалом у Galaxy Buds функціонал більш розширений, ніж в AirPods. Моделі Samsung мають більше опцій, які дозволяють налаштувати на свій смак не лише звук, але й керування навушниками.

З огляду на все вищеописане можна зробити висновок, що Galaxy Buds - кращий варіант, ніж AirPods, та в будь-якому випадку вибір залишається за покупцем.

Новости по теме
Комментарии (0)

Новости