Азовський рибоохоронний патруль зафіксував 4 порушення зі збитками в 1 млн грн


29 сентября 2017 года.

27 та 28 вересня в ході проведення рибоохоронних рейдів Азовський рибоохоронний патруль виявив 4 порушення природоохоронного законодавства зі збитками в 1 млн грн (10616400 грн). Так, на озері Сиваш в районі с. Приозерне рибоохоронний патруль виявив порушення на 146 400 грн. Затриманий громадянин виявився відповідальним за лов ТОВ Д. Чоловік під час промислу допустив прилов молоді кефалі з перевищенням допустимих норм - 934 шт., загальною вагою 93 кг.

В цей же день рибоохоронні патрульні зафіксували ще двох порушників, які відповідали за вилов вище згадуваного ТОВ. Проте цього разу порушення відбулось у затоці Сиваш в районі с. Приозерне. У першому випадку порушник здійснював промисловий вилов молоді кефалі за допомогою сітки та виловив 1573 шт., вагою 158 кг, тим самим перевищив встановлені законодавством норми. Завдано збитків рибному господарству на суму 255 600 грн. У другому випадку громадянин за допомогою сітки вилови 1021 шт. молоді кефалі, вагою 102 кг. У такий спосіб порушник перевищив встановлені ліміти використання водних біоресурсів. Збитки склали 173 280 грн.

Своїми діями браконьєри порушили ст.14.1 (мінімальні розміри допустимих до вилову особин цінних видів водних живих ресурсів), ст.14,4 (прилов риби непромислового розміру допускається за притонення або підрізання згідно з нормами), ст.14,6 (виловлена засобами лову риба, за винятком судака, у разі невідповідності її установленим цими Правилами нормам щодо прилову риби непромислового розміру має бути випущена у водойму), ст.14.9.2 (лов дозволяється, якщо прилов риби непромислового розміру не перевищує: цінних риб (крім піленгаса) у сітках, ставних і закидних знаряддях лову всіх видів, за притонення або перебирання - 8% за кількістю від загального вилову риб) Тимчасових правил промислового рибальства в басейні Азовського моря. На порушників складені адміністративні протоколи за ст.91-2 (перевищення лімітів та нормативів використання природних ресурсів) КУпАП України.

Наступного дня у затоці Сиваш в районі с. Щасливцеве працівники рибоохоронного патруля затримали відповідального за лов ФОП С, який завдав збитків на суму 486 360 грн. Громадянин за допомогою 5 порожевих сіток виловив рибу сингіль 1015 шт., піленгас 49 шт., загальною вагою 152 кг. Чоловік порушив ст.11. Тимчасових правил промислового рибальства в басейні Азовського моря. Складено протокол за ч.4 ст.85 КУпАП. Матеріали справи готуються до передачі в Генічеський районний суд.

Азовський рибоохоронний патруль закликає громадян бути відповідальними і дотримуватись встановлених правил рибальства. У разі виявлення порушення, прохання терміново телефонувати на всеукраїнську «гарячу» лінію: 0-800-50-52-50.

 

Новости по теме
Комментарии (0)

Новости

пап