Автомагнат Валерій Боржков їздить на "Москвичу" 1989 року

Автомагнат Валерій Боржков їздить на
28 апреля 2017 года.

Депутат Херсонської міської ради від партії УКРОП Віталій Боржков є власником кількох автомобільних салонів та станцій техобслуговування. Зокрема, Боржкову належить ТОВ "АВТО-ПЛАЗА", ТОВ "Авто Холдинг", ТОВ "Автоград Херсон", ТОВ "СТО Автоград" та "СТО АВТО-ПЛАЗА".

Такі дані депутат вніс до своєї декларації.

Однак сам автомобільний магнат віддає перевагу надійній радянській техніці, а не блискучим і гламурним нісанам. Валерій Боржков задекларував автомобіль "Москвич" (ІЖ 27151) 1989 року випуску.

Окрім того Боржкову належить житловий будинок у Херсоні площею 374,6 кв. м та дві земельні ділянки: у Херсоні (600 кв. м) та Токарівці Білозерського району (783 кв. м).

Минулого року депутат Боржков отримав 134 тис. грн заробітної плати у ТОВ "АВТО-ПЛАЗА", 144 тис. грн від надання в аренду майна, 25 тис. грн зарплатні в "Автоград Херсон". Ще 293 тис. грн Боржков задекларував як дохід від підприємницької діяльності та 605 тис. грн як дохід від відчуження рухомого майна. 

Валерій Боржков накопив немалу суму в готівці: 1 мільйон 800 тисяч у гривні та 62 тисячі доларів США задекларував головний спонсор херсонського УКРОПу. 

Новости по теме
Комментарии (0)

Новости

шипшина