Аудитори забезпечили відшкодування втрат майже на 14 млн грн


10 января 2017 года.

Фахівці Управління Південного офісу Держаудитслужби в Херсонській області протягом 2016 року забезпечили усунення порушень, що призвели до втрат фінансових і матеріальних ресурсів, на суму понад 13,73 млн грн, повідомляє прес-служба відомства.

Через недотримання вимог законодавства 146 посадових осіб притягнуто до адміністративної відповідальності, 52 - до дисциплінарної та матеріальної, зокрема 13 осіб звільнено з посад.

За матеріалами контрольних заходів вручено 4 письмові повідомлення про підозру у вчиненні кримінального правопорушення.

До суду пред'явлено 25 позовів щодо відшкодування втрат фінансових і матеріальних ресурсів на загальну суму понад 14,12 млн грн.

У 28 випадках до установ, під час ревізій яких виявлено порушення, застосовано такі заходи впливу, як призупинення бюджетних асигнувань, зупинення операцій з бюджетними коштами та зменшення бюджетних призначень.

Для запобігання та протидії легалізації (відмиванню) доходів, одержаних злочинним шляхом, до Державної служби фінансового моніторингу України надіслано відомості про виявлені фінансові операції, що підлягають фінансовому моніторингу, на загальну суму 933,47 тис. грн.

 

Новости по теме
Комментарии (0)

Новости