Аудитори Херсонщини виявили порушення вимог чинного законодавства при закупівлі дитячих путівок


28 ноября 2016 года.

Управлінням Південного офісу Держаудитслужби в Херсонській області, за зверненням правоохоронного органу проведено дослідження дотримання підприємствами, установами та організаціями області законодавства у сфері закупівель.

Про це, з посиланням на Пенсійний фонд повідомляє сайт Херсонської ОДА.

Зокрема, відповідно до офіційного звернення правоохоронців проведено моніторинг закупівлі путівок на оздоровлення та відпочинок дітей КЗ «Навчально-виховний комплекс ім. Т.Г. Шевченка Херсонської обласної ради»на загальну суму 294,84 тис. грн.

При цьому, відповідно до аналізу наданих копій матеріалів, аудитори встановили, що процедуру закупівлі було проведено з порушенням вимог законодавства. Як встановили фахівці, пропозиція одного з учасників торгів не відповідала вимогам запиту цінової пропозиції.

Також мав місце випадок щодо неправомірного запиту Замовником відомостей про Учасника, хоча такі дані розміщено у відкритому доступі в мережі Інтернет.

З метою оперативного упередження порушень у сфері державних закупівель, Управління направило Замовникуінформацію щодо виявлених зауважень і рекомендувало вжити заходів з недопущення зазначених недоліків.

Винній особі оголошено догану, а члени тендерного комітету Закладу незабаром пройдуть фахові навчання про публічні закупівлі.

Теги: путевки
Новости по теме
Комментарии (0)

Новости

пап