Аспірантка ХДУ стала учасницею Літньої школи молодого науковця


19 августа

17 серпня стартувала Літня школа молодого науковця Ради молодих учених при Міністерстві освіти і науки України. Десятеро освітян, серед яких і представниця Херсонського державного університету, виявили бажання стати слухачами і підвищити свій професійний та особистий потенціал.

Школа проводиться з метою покращення якості досліджень молодих учених та їх професійного зростання щодо опрацювання нагальних питань забезпечення академічної доброчесності. Зокрема статусу молодого вченого, важливих аспектів пошуку інформації й оформлення дослідження, відстеження його актуальності та інше.

Навчальна програма передбачає матеріали з новітніми підходами, завдання для самостійного виконання, а також активний feedback від слухачів.

Перше знайомство учасників групи відбулося вчора, 17 серпня. Протягом тижня лектори розкривають різні аспекти наукової діяльності.

«Як аспірантка, яка активно займається освітньою роботою і входить до Наукового товариства студентів, аспірантів, докторантів і молодих учених ХДУ, очікую на максимальні результати від навчання й комунікації з лекторами та слухачами з інших закладів вищої освіти і міст України!» - прокоментувала аспірантка ХДУ Тамара Мандич.

Новости по теме
Комментарии (0)

Новости

c8
пап