АМКУ на три роки позбавляються права приймати участь у публічних закупівлях декілька компаній


12 февраля 2019 года.

За повідомленням Херсонського обласного територіального відділення Антимонопольного комітету України, за результатами розгляду звернень Генічеської місцевої прокуратури та Управління захисту економіки в Херсонській області Департаменту захисту економіки Національної поліції України Херсонським обласним територіальним відділенням Антимонопольного комітету України (надалі - Відділення) встановлено, що під час закупівлі Департаментом ЖКГ та ПЕК Херсонської обласної державної адміністрації наступних робіт «Каналізаційні очисні споруди в м. Генічеську - реконструкція», учасники процедури закупівлі ПП «Буд-Гарант Плюс» (м. Херсон) та ТОВ «МНФ «АВТОМАТИКА» (м. Миколаїв) узгодили свою поведінку, внаслідок чого конкуренцію між ними під час участі у цих торгах було усунуто.

Крім цього, результатами розгляду заяви Криворізького Центру Розслідувань встановлено, що під час закупівлі КП « Очисні споруди» Скадовської міської ради машини по прибиранню пляжів (машина для рихлення, просіювання та вирівнювання піску на пляжах міста), учасники процедури закупівлі ТОВ «Креін Юкреін» (Одеська обл.) та ФОП Сіліч Є.В.(м. Одеса) узгодили свою поведінку, внаслідок чого конкуренцію між ними під час участі у цих торгах було усунуто.

Рішеннями адміністративної колегії Відділення такі дії ПП «Буд-Гарант Плюс» та ТОВ «МНФ «АВТОМАТИКА», ТОВ «Креін Юкреін» та ФОП Сіліч Є.В. визнано порушеннями законодавства про захист економічної конкуренції у вигляді антиконкурентних узгоджених дій, які стосуються спотворення результатів торгів.

За вказані порушення законодавства про захист економічної конкуренції на учасників в установленому законом порядку накладено штрафні санкції на загальну суму 272000 тис.грн.

Крім цього, відповідно до вимог Закону України «Про публічні закупівлі», за вчинення вищевказаних порушень ПП «Буд-Гарант Плюс», ТОВ «МНФ «АВТОМАТИКА», ТОВ «Креін Юкреін» та ФОП Сіліч Є.В. на три роки позбавляються права приймати участь у публічних закупівлях.

Теги: амку
Новости по теме
Комментарии (0)