Активістка назвала голову Херсонського апеляційного суду погодженим кандидатом до КС

Активістка назвала голову Херсонського апеляційного суду погодженим кандидатом до КС
29 октября 2019 года.

Рік тому, за день до з'їзду суддів на якому мали ОБРАТИ 4 членів Вищої ради правосуддя, координаторці проекту PROSUD Катерині Бутко вдалося назвати всіх переможців на ці посади.

«А все тому, що переможці були погодженні в адміністрації президента ще до того як судді зі всієї України приїхали до Києва.??«І ось минув рік... ми маємо нового президента та нову назву Адміністрації, а ось методи, як проходять "обрання" на високі суддівські посади, схоже, залишилися колишніми», - написала вона у блозі.

Сьогодні, 29 жовтня, о 10:00 має розпочатися Всеукраїнський з'їзд суддів на якому, з-поміж 16 кандидатів, мають обрати трьох суддів Конституційного суду. Проте імена цих 3 переможців були відомі ще вчора ввечері. Тому що, як і минулого року, обираються вони не 277ма делегатами з'їзду, а кількома особами в Офісі президента напередодні.

На останнє трете місце до Конституційного суду, станом на вчорашній вечір, претендувало 2 кандидати: голова Херсонського апеляційного суду Олександр Коровайко та суддя Вищого спеціалізованого суду з розгляду цивільних та кримінальних справ Єлизавета Євграфова.

Найбільш вірогідний переможець цієї "дуелі" - Олександр Коровайко.

«Як і випадку з усіма погодженими кандидатами, важливу роль у суддівській кар'єрі Коровайка зіграв Андрій Портнов . У 2012 році Вища рада юстиції, до якої тоді входив Андрій Портнов, зробила Коровайка головою суду», - написала Бутко.

Новости по теме
Комментарии (0)

Новости