Активісти анонсували всеукраїнську акцію до річниці смерті Каті Гандзюк

Активісти анонсували всеукраїнську акцію до річниці смерті Каті Гандзюк
31 октября 2019 года.

У понеділок, 4 листопада в річницю смерті активістки Катерини Гандзюк відбудеться всеукраїнська акція Рік без Каті з вимогою справедливості в розслідуванні її вбивства.

Про це сказано в Facebook-сторінці створеній учасниками громадської ініціативи, яка стежить за розслідуванням.

Організатори запросили всіх небайдужих громадян у понеділок, 4 листопада о 19:00 прийти під Офіс президента на Банковій. Ініціатори акції також запросили і главу держави Володимира Зеленського.

"Ми запрошуємо Вас прийти на нашу акцію та поставити свічку в пам'ять про нашу подругу. Не мовчіть, пане Президенте. Не будьте, як Ваші попередники", - сказано в заяві.

Катерина Гандзюк померла в лікарні 4 листопада 2018 року. Офіційна причина смерті: поліорганна недостатність, хімічні опіки із залученням 30-39% тіла; напад з використанням хімічної речовини з метою вбивства чи нанесення ушкоджень.

31 липня 2018 року в Херсоні на неї було скоєно напад. Її облили сірчаною кислотою, в результаті активістка отримала хімічні опіки тулуба, руки та обличчя (понад 35% тіла).

Покровський райсуд Дніпропетровської області затвердив угоду зі слідством п'яти обвинувачених і призначив їм покарання. Підозрювані отримали від трьох до шести років ув'язнення.

Новости по теме
Комментарии (0)

Новости

c8
пап