Аграріїв Херсонщини «опікають» псевдоподатківці


26 марта 2020 года.

За інформацією, яку щойно повідомили спеціалісти відділу з питань запобігання та виявлення корупції Головного управління ДПС у Херсонській області, Автономній Республіці Крим та м. Севастополі, херсонських фермерів знову «опікають» «податкові» шахраї.

Цього разу шахраї обрали незвичну схему спілкування з представниками аграрної галузі регіону. Керівникам фермерських господарств Іванівського, Нижньосірогозького, Новокаховського, Скадовського та Генічеського районів телефонувала «секретарка» із проханням передзвонити «начальнику» державної податкової інспекції для уточнення інформації про підприємницьку діяльність за номером +38(068)2828246.

Під час подальшої телефонної розмови з сільгоспниками «начальники» інспекцій уточнювали інформацію про код ЄДРПОУ підприємства, з'ясовувавали господарські зв'язки з постачальниками, статус платника ПДВ, цікавилися укладеними договорами за видами діяльності та їх контрагентами. На завершення спілкування псевдоподатківці пропонували за винагороду від 5 до 10 тис. грн. сприяти уникненню проведення податкових перевірок суб'єкта господарювання.

Новости по теме
Комментарии (0)

Новости

пап