A.G.R. Group розглядає можливість створення нового земельного кластеру на Півдні України


14 января

Агрохолдинг A.G.R. Group, земельний банк якого становить 28,8 тис. га та розташований в Північній та Центральній Україні, активно розглядає збільшення земельного банку на Півдні України.

У Держгеокадастрі планують об'єднання реєстрів В Україні змінено порядок визначення нормативно-грошової оцінки землі Про це повідомляє прес-служба компанії.

Зазначається, що всі пропозиції, які надходять до холдингу розглядаються менеджментом компанії якнайшвидше з залученням внутрішніх і зовнішніх спеціалістів.

«Одним з пріоритетних напрямків розвитку холдингу є збільшення земельного банку. Наразі ми розглядаємо можливість створення нового кластеру на Півдні України, особливо зацікавлені в розширенні земельного банку за рахунок придбання землі в Херсонській області», - розповідає Ігор Шестопалов, голова правління A.G.R. Group.

За його словами, основною перевагою Південного регіону є менші витрати на зберігання, сушіння с/г культур та логістику, оскільки поряд знаходяться морські порти. Хоча в цього регіону є свої труднощі, особливо це стосується вирощуванню с/г культур, проте сучасні технології допоможуть отримати максимальний врожай.

«Ми готові і надалі розглядати пропозиції щодо придбання земельного банку не тільки в південних областях, але для нас принциповою умовою є і буде залишатися придбання земельного банку у прямого власника, без посередників», - наголосив Шестопалов.

Джерело: Agravery.com

 

Новости по теме
Комментарии (0)

Новости