Адвокати Мангера стверджують, що знайшли свідків, які підтвердять погрози на адресу Каті Гандзюк від Рищука

Адвокати Мангера стверджують, що знайшли свідків, які підтвердять погрози на адресу Каті Гандзюк від Рищука
7 декабря 2021 года.

Адвокат Владислава Мангера Андрій Мурашкін заявив сьогодні у суді, що має покази декількох свідків, які стверджують, що Рищук був незадоволений політичною діяльністю Каті Гандзюк та у присутності свідків виголошував погрози в її бік.

Насправді ці «покази» - не більше ніж слова Мурашкіна та Ільченка, які підписали якісь люди.

Зокрема, він зачитав «покази» ексмера Олешок Дмитра Воронова, який стверджував, що Рищук жалівся йому, що «Катька йому заважає» і зокрема виступає проти завозу сміття з Олешок на херсонський полігон твердих побутових відходів.

За словами Воронова, Рищук у його присутності погрожував її провчити.

Окрім цього, адвокат Мурашкін зачитав з листа паперу щось, що назвав «свідченнями» ексдепутата Олешківської районної ради Миколи Литвиненка, який стверджував, що неодноразово бачив Євгена Рищука у компанії організатора нападу на Катю Гандзюк Сергія Торбіна.

Він також додав, що під час зустрічі із Рищуком у 2018 році, той жалівся на Катю Гандзюк.

Нагадаємо, що на час описуваних подій Євген Рищук був заступником голови Херсонської обласної державної організації.

Зачитав Андрій Мурашкін і «свідчення» Наталі Макаренко, яка у 2018 році була заступницею голови Олешківської РДА. Вона показала, що знає про протиправну діяльність Рищука на посаді в ОДА, зокрема, пов'язані із вирубкою лісу та піску.

Окрім того, вона переказала Мурашкіну, що знає від свого чоловіка, який на той час працював в СБУ, про діяльність Рищука і від чоловіка ж отримала диск із записами розмов Євгена Рищука.

За вловами жінки, на записі Рищук спілкується із жінкою, якій, зокрема, розповідає про «Катьку», яка йому заважає стати міністром чи нардепом.

Судячи з усього, мова йде про аудіозапис бесід Рищука з Яною Тепловою, яка була частково опублікована у ЗМІ влітку 2016 року. На опублікованих записах не було жодних слів про Катерину Гандзюк.

Відмітимо, що чоловік цієї жінки - це колишній начальник Олешківського міжрайонного відділу СБУ Олександр Макаренко. Його звільнили з цієї посади у 2017 році, за рік до нападу на Катерину Гандзюк.

Схоже, що цими документами адвокати Мангера намагаються розширити коло підозрюваних. Ціною здачі колишнього компаньйона по підпалах лісу та іншим нелегальним бізнесах.

Новости по теме
Комментарии (0)

Новости