Адвокати Мангера просять відновити провадження щодо підозрюваного


24 февраля

Адвокати Владислава Мангера - підозрюваного у замовленні нападу на радницю міськголови Херсона Катерину Гандзюк, просять суд відновити провадження щодо їхнього підзахисного, яке було тимчасово зупинене через розшук підозрюваного організатора Олексія Левіна.

Про це заявили адвокати у суді, передає кореспондентка hromadske із зали суду.

Адвокати наголосили на тому, що призупинення провадження порушує права Владислава Мангера, який, на їхню думку, став заручником розшуку Олексія Левіна. Вони додали, що підозра Мангеру фактично ґрунтувалася на показах Ігоря Павловського.

Втім у суді в грудні 2019, Павловський зазначив, що «від Мангера не надходила інформація про Гандзюк, а Левін не говорив про негативне ставлення Мангера до Гандзюк». Адвокати просили відновити провадження та передати справу щодо Мангера до суду.

Також адвокати наголосили на тому, що нібито в розслідуванні щодо Мангера та Левіна існує «провадження-клон», в якому тривають слідчі дії та в якому допитували Ігоря Павловського. У прокуратурі зазначили, що це зовсім інші провадження. Також прокурор у справі попросив час на формування позиції, оскільки запізно отримав текст клопотання.

У коментарі hromadske прокурор пояснив, що сторона обвинувачення проти відновлення провадження до екстрадиції Олексія Левіна, оскільки його свідчення є важливими для подальшого розслідування справи.

«Вони (адвокати - ред.) намагаються відновити зараз, щоб скоріше закінчилися строки досудового слідства. Ми проти, оскільки без Левіна провадження далі розслідувати не можна», - сказав прокурор у справі.

У липні минулого року прокуратура призупинила провадження щодо Владислава Мангера та Олексія Левіна. У січні 2020 Левіна затримали у Болгарії.

 

Новости по теме
Комментарии (0)

Новости

ХДАУ