Адвокат Мангера міг видати Левіну підробний партквиток, а зараз звинувачує у підробиці СБУ

Адвокат Мангера міг видати Левіну підробний партквиток, а зараз звинувачує у підробиці СБУ
20 ноября 2020 года.

Щойно у судовому засіданні адвокат Дмитро Ільченко, який захищає замовника вбивства Катерини Гандзюк Владислава Мангера заявив про те, що слідство сфабрикувало партійний квиток Олексія Левіна як члена політічної партії «Батьківщина». Таку складну схему слідаки СБУ начебто придумали, щоб пояснити і так всім очевидний і відомий зв'язок Мангера і Левіна.

Таким чином, адвокати Мангера продовжують продукувати теорії змови про космічні еліти, які замовили вбивство Каті - що завгодно, аби відмазати свого хазяїна від тюрми.

Але ми ж тут із вами уже все давно з'ясували, тому давайте розповімо вам, як було насправді: на момент, коли партквиток був виданий Левіну, а саме 3 жовтня 2017 року, Діма Ільченко займав посаду заступника голови Херсонської обласної організації політичної партії Батьківщина.

Окрім того, наші джерела в партії повідомляють про те, що на момент видачі бандиту Левіну партквитка, голова облорганізації був відсутній, а партквиток Ільченко видав Левіну самостійно, маючи доступ до печатки та підробивши підпис керівника облорганізації Юрія Одарченка.

У зв'язку з цим маємо питання до Суду - чи може особа, яка брала безпосередню участь у підробці документів, в чому тепер звинувачує слідство і на чому формує лінію захисту вбивць, взагалі брати участь у такому судовому процесі? Чи можливо, краще було б розслідувати причетність адвокатів Мангера до справи вбивства Катерини Гандзюк?

Новости по теме
Комментарии (0)

Новости