Адвокат: "Херсонський Догвіль" намагаються перетворити з неофеодального маєтку в щось цивілізоване

Адвокат:
27 февраля

Херсонський Догвіль потроху намагаються перетворити з неофеодального маєтку в щось цивілізоване.

Так прокоментувала останні події з врученням нових підозр Паловському та його людям адвокатка Євгенія Зекревська.

«Катіна справа нарешті почала рухатись і з неї "народилось" ширше коло справ - проти всієї тієї нечісті, з якою вона боролась, коли була жива», - написала вона у facebook.

Вона також назвала напрямок роботи Офісу Генпрокурора правильним та важливим.

«Сподіваюсь в майбутньому тут зможуть нормально працювати правоохоронні органи і судова система (а не як платні додатки обслуговування феодалів)... будуть розслідуватись злочини (а не узаконюватись розборки). Свідки перестануть боятись давати покази, а звичайні люди будуть реагувати на злочини, як на злочини, а не як на зміну погоди, "тут завжди таке", "такі правила", "ана, што нє знала, что будєт атвєтка", "краще не помічати і не висовуватись" А прогресивні і світлі люди з планети Каті Гандзюк перестануть бути інопланетянами, почуватимуться в безпеці і зможуть нормально працювати», - вважає адвокатка.

Вона також зазначила, що це вже навіть питання розкриття і доведення одного жахливого злочину.

«Це питання безпеки південного кордону - питання національної безпеки. Це - створення середовища, в якому такі злочини спочатку починають розкриватись, відтак перестають бути для виконавців звичайною рутинною роботою, стають небезпечними для замовників і нарешті їх перестають вчиняти...», - написала Закревська.

Новости по теме
Комментарии (0)

Новости

шипшина