Абітурієнтам дозволили писати паперові заяви 25 і 26 липня


25 июля 2017 года.

Усі вступники, які не змогли подати електроні заяви, 25 і 26 липня можуть подавати до ВНЗ паперові заяви навіть за наявності зареєстрованого особистого електронного кабінету. Про це повідомляється на порталі Міністерства освіти та науки України.

Рішення щодо паперових заяв ухвалили під час наради Міністра освіти і науки України Лілії Гриневич з представниками приймальних комісій ВНЗ, де обговорювалися основні проблеми роботи навчальних закладів під час вступної кампанії.

"Щоб забезпечити участь усіх вступників у конкурсному відборі, ми надаємо можливість їм упродовж двох останніх днів подавати заяви у паперовій формі - незалежно від того, створювали вони електронний кабінет чи ні. Тобто, навіть якщо раніше вступник зареєстрував електронний кабінет, однак не зміг подати необхідні електронні заяви, тепер він може зробити це у паперовій формі. Відповідного листа направлено всім керівникам вищих навчальних закладів", - повідомила Лілія Гриневич.

Також вирішено внести зміни до тих заяв, де не підтвердилися підстави для нарахування 200 балів. А саме:

- для всіх заяв, які не отримали відмову ВНЗ, буде знято підстави для нарахування 200 балів та перераховано конкурсний бал;

- для всіх заяв, вже зареєстрованих навчальним закладом та яким відмовлено ВНЗ, буде знято підстави для нарахування 200 балів та перераховано конкурсний бал. Заяві повернуть статус "Зареєстровано у вищому навчальному закладі". Кожен ВНЗ отримає лист з переліком номерів заяв, що були змінені;

- для таких вступників буде заблоковано реєстрацію нових заяв з підставами для нарахування 200 балів. Кожен вступник отримає відповідне повідомлення на електронну пошту, на яку зареєстрований електронний кабінет.

Зазначимо, що заяви подаються в електронному кабінеті з 12 до 26 липня. Оприлюднення рейтингових списків зарахування за результатами ЗНО має відбутися не пізніше 12-ї години 1 серпня.

Новости по теме
Комментарии (0)

Новости

шипшина