8 шкільних автобусів передадуть в райони області

8 шкільних автобусів передадуть в райони області
15 ноября 2019 года.

15 листопада о 8:00 на площі Свободи у Херсоні представники Присиваської та Іванівської ОТГ, а також Нижньосірогозького, Скадовського, Великолепетиського, Нововоронцовського та Бериславського (2) районів отримають ключі від шкільних автобусів ATAMAN093S для підвозу сільської малечі.

Транспортні засоби придбано за рахунок коштів освітньої субвенції з державного бюджету на підвищення якості освіти на умовах співфінансування на загальну суму 14 млн 800 тис. грн.

Вартість одного автобусу складає 1 849 800 грн.

Даний автобус - це спеціалізований транспортний засіб для перевезення школярів різного віку, виготовлений за спеціальним Державним стандартом України для шкільних автобусів. Автобус зібраний на базі шасі японського виробника Isuzu Motors Ltd. Двигун Isuzu - дизельний, Евро-5. Виробником автобусів є акціонерне товариство «Черкаський автобус», потужності якого розташовано у м. Черкаси.

Автобус має 32 місця для сидіння (з водієм), автономну систему обігріву салону, систему кондиціювання місця водія, GPS-трекер, система сигнального виклику з салону до водія та систему внутрішнього оповіщення, кожне пасажирське місце обладнане пасами безпеки, в наявності система блокування дверей під час руху автобусу, система обмеження швидкості, подовжене гарантійне обслуговування до 36 місяців або 150 тис км.

Теги: автобус
Новости по теме
Комментарии (0)

Новости