50 років на варті правопорядку

50 років на варті правопорядку
25 февраля 2015 года.

24 лютого , в рамках відзначення 50-ої річниці створення Дніпровського району м. Херсона, відбувся святковий захід, присвячений 50- річчю заснування Дніпровського районного відділу внутрішніх справ.

50 років міліція Дніпровського району стоїть на варті безпеки громадян, миру та спокою мешканців району. Знаменну подію урочисто відзначили у великій залі виконавчого комітету Дніпровської районної у м. Херсоні ради. На свято завітали ветерани органів внутрішніх справ, гості та друзі Дніпровського районного відділу міліції.

Дніпровське районне управління міліції було утворене 24 лютого 1965 року і з того дня, незважаючи на труднощі із ресурсним забезпеченням, відсутність найнеобхідніших речей та сучасних засобів зв'язку, Дніпровський райвідділ міліції стоїть на варті правопорядку Дніпровського району.

Урочистий захід розпочали з Державного Гімну України та вшануванням хвилиною мовчання тих, хто загинув, виконуючи службові обов'язки, захищаючи Батьківщину. Вітаючи присутніх ветеранів -правоохоронців, голова Дніпровської районної у місті Херсоні ради Анатолій Толокнов подякував їм за самовіддане та професійне виконання службових обов'язків, за спокій громади району, за те, що кожен ветеран міліції з честю та відвагою виконав свій професійний обов'язок, за гарний приклад для сучасних міліціонерів та нащадків. Зі словами вдячності за приклад служіння громаді, неоціненний вклад в захист правопорядку району, розбудову правоохоронної системи та безцінний досвід подякував присутнім начальник Дніпровського РВ УМВС майор міліції Андрій Коршун. Очільник міліції району пообіцяв, що особовий склад райвідділу буде триматися високих ідеалів роботи. Особливі вітання приймали ювіляри від голови Дніпровської районної ради ветеранів Олени Адамівни Іванової.

На честь відзначення знаменної дати голова районної у місті ради Анатолій Толокнов вручив почесні відзнаки «50 років на варті правопорядку. Дніпровський РВ м. Херсона 1965-2015» ветеранам органів внутрішніх справ та тим, хто довгий час співпрацює та допомагає забезпечувати правопорядок в Дніпровському районі. До пам'ятної дати радою ветеранів районного відділу було видано фотоальбом «50 років на варті правопорядку. Дніпровський РВ м. Херсона 1965-2015» та фільм про діяльність міліції Дніпровського району.

Зустріч відбулася завдяки зусиллям багатьох людей і особисто лідерів організації ветеранів органів внутрішніх справ Дніпровського району Олексія Миколайовича Черниха та Леоніда Павловича Вечерікова. Деякі з ветеранів міліції не бачили один одного десятки років і були раді зустріти своїх колег і друзів, ділились думками та спогадами. Ветеран органів внутрішніх справ, підполковник міліції Ганна Петрівна Третьякова згадала, як вони приходили до райвідділу молодими і понад 20 років віддавали правоохоронній роботі. Сьогодні молодь працює 2-3 роки і лишає лави правоохоронних органів, тому ветерани мріють, щоб бажання служити в міліції, захищати правопорядок дійсно стало покликанням для молодих людей, які сьогодні приходять на службу до Дніпровського райвідділу.

Святковій, піднесеній атмосфері ювілейного заходу сприяли творчі виступи студентів Херсонського базового медичного коледжу.

Виконавчий комітет Дніпровської районної у м. Херсоні ради вітає ветеранів органів внутрішніх справ та особовий склад райвідділу Дніпровського району з визначною датою. Бажаємо здоров'я, мужності та мирного неба цим мужнім людям і їх близьким!

Новости по теме
Комментарии (0)

Новости

ХДАУ