28786 жителів Херсонщини вже внесені до єдиного реєстру пацієнтів


11 апреля 2018 года.

В Херсонській області створено 28 закладів надання первинної медичної допомоги, в тому числі, центрів первинної медико-санітарної допомоги - 23 заклади, 2 амбулаторії загальної практики - сімейної медицина та 3 центра первинної медико-санітарної допомоги у складі міських клінічних лікарень міста Херсона, 163 лікарські амбулаторії та 348 фельдшерсько-акушерських пунктів.

Про це повідомив директор Департаменту економічного розвитку та торгівлі обласної державної адміністрації Дмитро Бутрій .

«До єдиного реєстру пацієнтів вже внесено 28786 осіб, 271 лікар отримав електронний підпис. Обласна державна адміністрації та Департамент охорони здоров'я ОДА активно працює над створенням спроможної мережі закладів охорони здоров'я з надання ПМД населенню сільських територій, відповідно до наказу Міністерства охорони здоров'я та Міністерства регіонального розвитку та житлово-комунального господарства України. Слід зазначити, що на території Херсонської області вже активно запрацювала медична реформа «Доступні ліки», виконана на сьогоднішній день на 95 відсотків», - відзвітував Дмитро Бутрій.

 

Новости по теме
Комментарии (0)

Новости

шипшина