25 серпня у херсонському театрі покажуть виставу «Межа або у контейнері»


23 августа 2017 года.

25 серпня о 16:00 в театрі ім. М. Куліша відбудеться прес-показ вистави «Межа або у контейнері» за мотивами п'єси польського драматурга Костянтина Кеяну «В контейнері».

Румунський режисер Раду Гілаш вперше поставить виставу в Україні. Сам Раду Гілаш - режисер і актор театру «Ateneul Din Lasi» міста Ясси. Він не раз брав участь у фестивалі «Мельпомена Таврії», як актор. Тепер же пан Раду мріє не тільки презентувати європейський спектакль херсонському глядачу, а і показати херсонських акторів світу. Адже планує зробити «фестивальну виставу» під назвою «Межа», щоб з нею гастролювати Європою.

Спектакль орієнтований на молодого, сучасного глядача. Актуальна тема, яка наразі хвилює кожного українця - які можливості відкриває безвізовий режим. Про сучасну Україну та те, куди вона рухається: на Захід чи на Схід, у Європу чи назад до Радянського Союзу. Європейський режисер знайшов оригінальне сценічне рішення, адже на сцені буде споруджено справжній великий контейнер у якому і будуть розгортатись основні події.

Оригінальним і незвичним також є режисерський задум, адже поруч із акторами одним із головних персонажів будуть музиканти. Вони не тільки створять живу атмосферу дійства, а й будуть супроводжувати всю виставу роковою музикою. 

У постановці задіяні заслужені артисти України Ружена Рубльова, Руслан Вишнивецький, провідні актори Євген Гамаюнов, Антон Лисенко, Валерій Гайфуллін та молоді актори театру.

Теги: театр
Новости по теме
Комментарии (0)

Новости

шипшина