21 серпня в ХОДА відбудеться прес-конференція з призерами міжнародних спортивних змагань


19 августа 2019 года.

21 серпня о 11.30 в облдержадміністрації (ІІ поверх, зал засідань) відбудеться прес-конференція зі спортсменами області, які стали призерами міжнародних змагань - Олександром Зарубіним та Еріком Арушаняном.

Так, з 1 по 4 серпня 2019 року в м. Пітешті (Румунія) проходив чемпіонат світу серед юніорів та молоді U23 з веслування на байдарках і каное. У чемпіонаті взяли участь 40 українських веслувальників, які стартували в 35-ти видах програми.

До складу збірної команди України ввійшов херсонський спортсмен - Олександр Зарубін, яким було завойовано дві бронзові нагороди.

Олександр Зарубін - вихованець дитячо-юнацької спортивної школи з веслувальних видів спорту (директор Боголуцька Тетяна Георгіївна), майстер спорту України. Тренує Олександра Зарубіна - Кірсанов Сергій Федорович, Заслужений майстер спорту СРСР з веслування на байдарках, срібний призер XXIV Олімпійських ігор 1988 року у Сеулі.

Також, з 12 по 18 серпня 2019 року у Таллінні (Естонія) відбувся чемпіонат світу з вільної боротьби серед юніорів. В складі збірної команди України у ваговій категорії до 70 кг виступав херсонський спортсмен Ерік Арушанян.

У фінальній сутичці Ерік Арушанян переміг спортсмена з Молдови та завоював чемпіонський титул.

Майстер спорту України Ерік Арушанян - вихованець дитячо-юнацької спортивної школи з вільної боротьби Херсонської обласної ради (директор - Баіров Анатолій Рустемович), випускник Херсонського вищого училища фізичної культури Херсонської обласної ради (директор - Сух Валентин Васильович). Тренує чемпіона Кубішин Віктор Іванович.

Новости по теме
Комментарии (0)

Новости

c8
пап