1-2 липня у Голій Пристані пройде фестиваль народної творчості «Купальські зорі»


14 июня 2017 года.

1-2 липня в Голій Пристані відбудеться XV Всеукраїнський благодійний фестиваль народної творчості «Купальські зорі».

Гостей запрошують зануритися в атмосферу самобутнього українського колориту та долучитися до захоплюючого свята, де на кожного чекають чудовий настрій, прекрасний відпочинок, неперевершені враження та гостинність голопристанців.

На гостей фестивалю чекає концертно-конкурсна програма «Фестивальний розмай» пісенно-обрядових, хореографічних, театралізованих дійств, пісень, танців на купальську та народну тематику серед солістів, творчих колективів, у тому числі дитячих.

У рамках заходу будуть проходити спортивні змагання з шахів та шашок, футболу, баскетболу, карате, боксу, дзюдо, веслування на байдарках та каное, у яких візьмуть участь спортсмени з області та всієї України.

Протягом дня будуть діяти виставки, ярмарок, творчі майстерні, майстер-класи з народно-ужиткового мистецтва, боді-арту та вінкоплетіння. Кожен зможе поласувати смачним козацьким кулішем.

Увечері набережна міста зустріне гостей святковим концертом місцевих артистів та лауреатів конкурсної програми «Фестивальний розмай». А далі на сцену вийдуть найчарівніші та найталановитіші дівчата Таврійського краю, щоб позмагатися за звання «Купальська красуня».

Новости по теме
Комментарии (0)

Новости

шипшина