16 серпня у Голій Пристані пройде фестиваль "Український кавун – солодке диво"


8 августа 2014 года.

Голопристанський міський голова Анатолій Негра в черговий раз запрошує всіх бажаючих на гостини до Голої Пристані, де 16 серпня 2014 року відбудеться одинадцятий фестиваль "Український кавун - солодке диво".

Взявши участь у цьому святі, ви зможете реалізувати або придбати на виставці-ярмарку високоякісну сільськогосподарську та іншу продукцію, налагодити партнерські стосунки з товаровиробниками району, Херсонщини та інших регіонів України, взяти участь у фестивальних розвагах, позмагатися у конкурсах "Найбільше солодке диво" та "Краща експозиція виставки-ярмарку", приємно відпочити.

На Вас чекає безліч вражень, гостинність голопристанців, цікава концертно-ігрова програма, виставка-ярмарок, дегустація баштанної продукції, концертна програма за участі вокальних і хореографічних колективів та окремих виконавців, відзнаки фестивалю, подарунки від міської ради та спонсорів.

Початок фестивальних заходів - 16 серпня 2014 року о 9:00 на набережній м. Гола Пристань.

Тож, вишукуйте на своїх полях, городах велетенське солодке диво, чи то диню, чи гарбуз - і мерщій на свято!

За більш детальною інформацією звертайтеся за адресами: Виконавчий комітет Голопристанської міської ради, вул. 1 Травня, 14, м. Гола Пристань, тел.: (05539) 2-12-77, 2-63-68, Е-mail: gopri@online.uа;

Відділ культури, туризму та з питань діяльності ЗМІ виконавчого комітету Голопристанської міської ради, вул. 1 Травня, 45, м. Гола Пристань, тел. (05539) 7-72-91, 2-64-60, Е-mail: kylt_tyr@ukr.net

До зустрічі на одинадцятому фестивалі "Український кавун - солодке диво" в м. Гола Пристань!

Репортаж з минулорічного фестивалю можна подивитись за посиланням.

гола пристань

 

Новости по теме
Комментарии (0)

Новости