15 херсонських шкіл братимуть участь у серії тренінгів «Вивчав та розрізняй: інфо-медійна грамотність»


21 июня 2019 года.

У період з 14 по 21 червня 15 закладів загальної середньої освіти (1, 4, 6, 15, 26, 28, 31, 32, 37, 45, 47, 48, 53, 55, 57) братимуть участь у дводенних тренінгах у рамках реалізації проекту з медіаграмотності, організованого Академією української преси у партнерстві з Міністерством освіти і науки України та IREX (Радою міжнародних наукових досліджень та обмінів).

Метою проекту є інтеграція інфо-медійної грамотності у шкільні предмети у 8-9-х класах: історію, українську мову та українську літературу, мистецтво. Саме ці предмети припускають роботу з історичними джерелами та їх інтерпретаціями, роботу з текстами всіх видів і стилів, візуальним контекстом у сучасних способах споживання інформації.

Навчальні матеріали здатні сформувати та розвинути у школярів такі навички медіа- та інформаційної грамотності, критичного мислення, етики спілкування в інтернеті, соціальної толерантності. Керівники закладів загальної середньої освіти, які першими пройшли тренінги, закцентували на актуальності даного проекту та надали позитивні відгуки щодо якісної організації занять, високому професіоналізму тренерів.

В Україні проект стартував у 2017 році, охоплює сьогодні 250 шкіл із 13 міст України.

Новости по теме
Комментарии (0)

Новости

c8
пап