10 листопада у Херсоні презентують фотокнигу «Львiв-Божа Воля»

10 листопада у Херсоні презентують фотокнигу «Львiв-Божа Воля»
9 ноября 2018 года.

10 листопада у МСІХ (Музей сучасного мистецтва. Херсон) відбудеться презентація фотокниги В'ячеслава Полякова «Львiв-Божа Воля».

"Ця історія про тих з нас, з ким життя стається. Що відбувається, коли зв'язок причини і наслідку перестає бути зрозумілим.

Я документую наївну візуальну субкультуру громадського простору, що набула особливого поширення коли розпад Радянського союзу зустрів глобалізацію. Головною особливістю цієї культури для мене є відсутність свідомого автора. Об'єкти міського середовища формуються випадковою взаємодією непов'язаних між собою людей, помилками, руйнуванням, дикою рослинністю. Зрештою - ніким. На все Воля Божа.

Всі об'єкти, зібрані в книзі, сфотографовані без будь-якого втручання з мого боку. Але в більшості знімків я вирізав тло, аби ізолювати предмети від того хаосу, що зазвичай є їх оточенням", - зазначає автор.

Більше інформації - за телефоном музею 050 921 6982.

Приватний Музей Сучасного Мистецтва. Херсон був заснований 5 березня 2004 року в квартирі херсонського художника В'ячеслава Машницького. З 2005 року Музей знаходиться під патронатом Херсонського обласного благодійного фонду ім. Поліни Райко. Крім постійно-діючої експозиції, в Музеї проводяться виставки, перформенси сучасних художників, презентації авторських проектів, конференції, благодійні акції. У колекції Музею, в одному ряду з роботами художників, що працюють в актуальних напрямках сучасного мистецтва, представлені твори художників наївного мистецтва. Історія Музею починається з створення некомерційного об'єднання "Галерея Союз"

Новости по теме
Комментарии (0)

Новости

c8
пап