Суд визнав, що голову Білозерської громади відправили у відставку законно

Суд визнав, що голову Білозерської громади відправили у відставку законно
17 июня

Суд визнав, що голову Білозерської громади відправили у відставку законно.

Про це йдеться у рішенні, опублікованому в Єдиному реєстрі судових рішень.

Нагадаємо, мова йде про Антоніну Чередник, яку відправили у СІЗО за порушення заборони на відвідування приміщення селищної ради у справі про хабар, який голова ради вимагала у підприємця.
Із СІЗО вона скликала сесію та подала кандидатуру одного з депутатів на посаду секретаря ради.

Суд вважає, що застосовані до Антоніни Чередник запобіжні заходи «об`єктивно унеможливлювали безпосереднє виконання позивачем своїх повноважень як селищного голови».

«Унаслідок застосування запобіжних заходів позивач не знаходилась на робочому місці, не відвідувала його та не могла здійснювати повноваження селищного голови, а відтак неспроможна була й вирішувати питання щодо скликання сесії Білозерської селищної ради», - йдеться у рішенні суду.

Разом з тим, більш ніж 2/3 від загального складу депутатів Білозерської селищної ради на позачерговому засіданні сесії висловились за недовіру селищному голові.

У зв'язку з цим, суд дійшов висновку, що прийняття депутатами рішення про дострокове припинення його повноважень є цілком обґрунтованим, «оскільки продовження виконання своїх обов`язків селищним головою, якому висловлено недовіру, суперечитиме засадам місцевого самоврядування, які відповідно до статті 4 Закону №280/97-ВР ґрунтуються на принципі виборності як представницьких органів - сільських, селищних, міських рад, так і сільських, селищних, міських голів».

Новости по теме
Комментарии (0)

Новости