Морський порт Херсон за 9 місяців 2019 обробив майже на чверть більше вантажів, ніж за аналогічний період торік


15 октября 2019 года.

Сукупний вантажообіг у морському порту Херсон за звітний період склав понад 2 млн 615 тис. тонн, що більш, ніж на півмільйона тонн (на 507 тис. тонн) або на 24 % більше ніж за аналогічний період 2018 року.

При цьому загальний показник виконання портовими операторами (стивідорними компаніями) плану вантажоперевалки на 2019 рік досяг майже 80%.

«Наразі ситуація складається непогано. За підсумками 9-ти місяців 2019 року лідируючі позиції в загальному обсязі перевалки займають агропродукція (пшениця, насіння сої, зерно кукурудзи, ячмінь, шрот кормовий, висівки пшеничні), а також аміачна селітра, листова сталь та дизельне пальне, - прокоментував статистику начальник Херсонської філії державного підприємства «Адміністрація морських портів України» (Адміністрації Херсонського морського порту) Володимир Гаращенко. - Збільшення перевалки вантажів невід'ємно пов'язано із збільшенням кількості суднозаходів у акваторію морського порту Херсон. Загальна кількість суднозаходів до акваторії за 9 місяців поточного року - 591 судно, що на 15,7% більше ніж за аналогічний період 2018 року. Так, останнім часом значно збільшилась інтенсивність суднозаходів великогабаритних суден під завантаження насіння сої та висівок на експорт».

Новости по теме
Комментарии (0)

Новости

пап