Чорнянка хоче приєднатися до Таврійської ОТГ


18 сентября 2019 года.

Процедуру об'єднання з Таврійськом вирішили розпочати в Чорнянці Каховського району.

- У нас відбулись збори села, на яких обговорювалося наше майбутнє в контексті нового перспективного плану формування територій громад Херсонської області. На цих зборах було прийнято рішення про об'єднання з Таврійськом у складі Таврійської ОТГ. Саме об'єднання, а не приєднання. Водночас ідею приєднання до вже існуючої Новокаховської ОТГ громада не підтримала, - розповіла Чорнянський сільський голова Ірина Хома.

За її словами, пропозиція громади була оперативно передана до облдержадміністрації. "Тепер ми чекаємо на затвердження оновленого перспективного плану, після чого будемо починати процедуру об'єднання з Таврійськом", - пояснила вона.

Нагадаємо, що Таврійська ОТГ була утворена однією з перших в області - восени 2016 року. Проте досі Центрвиборчком так і не призначив тут перші вибори. Пов'язано це з тим, що Таврійськ є "містом-матрьошкою", що входить до складу Новокаховської міськради. Водночас остання виступає проти існування Таврійської ОТГ і навіть звинувачує представників цього міста в "містечковому сепаратизмі".

До складу Таврійської ОТГ уже погодились увійти Кам'янська та Новокам'янська сільради Каховського району. Тоді як до Новокаховської ОТГ крім тепер уже колишньої Дніпрянської селищної ради хочуть увійти Райська сільрада, а також Веселе Бериславського району. Наразі обговорюється питання можливого приєднання до Нової Каховки і смт Козацьке.

Олег БАТУРІН

Новости по теме
Комментарии (0)

Новости

шипшина