Новости

Чиновницю Голопристанської РДА затримали на хабарі у 8 тис гривень

Cьoгoдні працівники cлідчoгo управління oблаcнoгo главку пoліції cпільнo з війcькoвoю прoкуратурoю та Управлінням захиcту екoнoміки в Херcoнcькій oблаcті затримали під чаc oтримання хабаря чинoвницю Гoлoприcтанcькoї райoннoї державнoї адмініcтрації.

 

 

У Херсоні розпочато ремонт тротуару по просп.Святих Кирила та Мефодія

15 березня ТОВ КК "Перспектива" розпочала роботи з капітального ремонту тротуару по просп.Святих Кирила та Мефодія (від вул.Робочої до вул. Лавреньова).

Гордеев ищет директора Департамента внутренней и информационной политики

Губернатор Херсонщины Андрей Гордеев объяви конкурс на замещение вакантной должности директора Департамента по вопросам внутренней и информационной политики Херсонской областной государственной администрации.

Ініціативна група "Хто замовив Катю Гандзюк?" звернулась до кандидатів у президенти України

На сторінці ініціативи "Хто замовив Катю Гандзюк?" у фейсбук опубліковане звернення та заява про те, що члени ініціативи продовжують боротьбу з вертикаллю влади, яка підтримує вбивць

Гордеев ищет директора Департамента ЖКХ

Губернатор Андрей Гордеев объяви конкурс на занятие вакантной должности директора Департамента жилищно-коммунального хозяйства и топливно-энергетического комплекса Херсонской областной государственной администрации.

Найбільше членів херсонських ОВК замінили Юрій Тимошенко та Ігор Шевченко

З моменту утворення окружних виборчих комісій по 17 березня в ОВК Херсонської області відбулося 32 заміни.

НазадВперед

Новости

шипшина