Новости

Учні Херсонського вищого училища фізичної культури на чемпіонаті України зібрали повний комплект нагород

З 17 по 19 травня 2019 року в місті Ужгород відбувся чемпіонат України з легкої атлетики з естафетного бігу.

Комунальники продовжують ямковий ремонт в Херсоні Комунальники продовжують ямковий ремонт в Херсоні

Міське дорожнє управління продовжує чергувати нічні ремонтні роботи дорожнього покриття з денними. Про це повідомляє директор комунального підприємства Валентин Чесноков.

У Херсоні без водопостачання залишилися 20 будинків

22 травня Херсонводоканал ремонтуватиме мережі водопостачання на вул. 3-й Західній, 19 та у пров. Янтарний, 9

Справу тих, хто облив Катю Гандзюк кислотою, передали до Дніпра

За нашими даними, прокуратура уже підготувала і направила обвинувальний акт до Херсонського міського суду, де мав відбутися розгляд справи по суті. Однак разом з обвинувальним актом було подано клопотання про зміну підсудності. У результаті справу вирішили передати до Дніпра. Дату розгляду поки не призначено, її визначать у Покровському районному суді, коли Херсонський міський суд передасть туди матеріали справи

На Херсонщині продаватимуть більше алкоголю та тютюну

Станом на 1 травня суб'єктам підприємницької діяльності області видано 1880 ліцензій. З них на роздрібну торгівлю алкогольними напоями - 1075, тютюновими виробами - 805. Це більше ніж торік на 73 ліцензії.

Херсонские депутаты хотят разрешить московскому чиновнику разрабатывать градостроительную документацию участка под офисом Мангера Херсонские депутаты хотят разрешить московскому чиновнику разрабатывать градостроительную документацию участка под офисом Мангера

Депутаты Херсонского горсовета планируют дать разрешение на разработку градостроительной документации - детального плана территории, ограниченной улицами Ладычука - Литейный - Субботы - Церковной.

НазадВперед

Новости

шипшина